Přílety - letiště Praha Ruzyně

Přílety na letišti Praha Ruzyně se koordinují na hlavních dvou přistávacích dráhách. K dispozici jsou betonové dráhy o rozměrech 3715x45 a 3250x45. Disponuje jimi hlavní řídící věž, která ovládá veškeré přílety letiště Praha Ruzyně. Přílety za dne a dobrých viditelných a povětrnostních podmínek se přílety na letišti Praha Ruzyně uskutečňují podle vidu (VFR), ovšem za snížených viditelných podmínek nebo za tmy je nutností využít technologických pokroků a přistávat tak pomocí IFR přístrojů. Přílety na letiště Praha Ruzyně bývá signalizována vždy doprovodnými výkonnými světelnými signály, které usnadňují pilotům přistávání, zejména za zhoršených viditelných podmínek.

Přílety - letiště Praha Ruzyně

Veškeré plánované přílety jsou zpravidla ohlášeny v terminálu a zobrazeny na informačních monitorech společně s přesnou dobou příletu a konkrétním odbavovacím turniketem. Přistání je zajisté nejdůležitější částí letu a tak se letiště snaží o co nejšetrnější a nejbezpečnější přílety na letiště Praha Ruzyně. Před přistáním jsou v letadle cestující vyzváni k zajištění bezpečnostních pásů, po příletu na letiště Praha Ruzyně s momentu absolutního klidu letadla budete znovu vyzváni k opuštění svého místa, sebrání svých osobních zavazadel a přesunuti k nejbližšímu východu k výsuvnému ramenu nebo mobilním schodům. Po příletu na letiště Praha Ruzyně nyní budete chtít získat zpět svá zavadla přepravovaná v nákladovém prostoru. .

Proto pozorně sledujte informační monitory, které vám prozradí, který odbavovací turniket můžete využít k vyzvednutí vašich zavazadel. Přílety na letiště Praha Ruzyně nejsou nic hrozného a stresujícího. Vše jde vyřešit pohodně a komfortně. Přílety letiště Praha Ruzyně jde rovněž sledovat online internetu, kde jsou tyto informace veřejně přístupné..