Parkování u letiště Praha Ruzyně

Letiště Praha Ruzyně je největší mezinárodní letiště nejen v České republice, ale i ve Střední a Východní Evropě. Proto je nutností poskytnout cestujícím velkokapacitní parkování u letiště Praha Ruzyně. To zajišťuje několik zřizovatelů hned několika hlídaných parkovišť s možností dlouhodobého parkování u letiště Praha Ruzyně. Jedná se o hlídaná parkoviště kamerovým systémem, s obsluhou a ostrahou. Letiště Praha Ruzyně nabízí parkovací místo nejen pro automobily, ale také pro autobusy, motocykly a jiné dopravní prostředky.

Parkování u letiště Praha Ruzyně

Plánujete-li parkovat tzv. krátkodobě, nejlepší volbou je využít parkoviště před Terminálem 1 a 2. V případě tzv. střednědobého parkování, kterým se rozumí parkování déle než 2 hodiny, se nabízí kryté parkoviště C. Takové parkování u letiště Praha Ruzyně je zajisté dobrou volbou pro, které vás přijde na 50,-Kč za hodinu. Parkování přímo u letiště Praha Ruzyně před Terminálem 2 stojí hodina 60,-Kč za hodinu. Při tzv. Dlouhodobém parkování je nutností využít taktéž služby Parkoviště C, kde denní poplatek stojí 500,-Kč. Dvoutýdenní parkování u letiště Praha Ruzyně pak 2200,-Kč.

Všechny zmíněné parkoviště jsou situovány tak, aby cestující měli co nejkratší cestu, bez další nutnosti využití městské hromadné dopravy nebo nezávislé TAXI služby. Parkoviště C je proto spojen přímo s Terminálem 2 nadzemním krytím chodníkem. Zvyšující se hustota provozu ve směru Praha Ruzyně z centra a potřeba parkování u letiště Praha Ruzyně donutila městský dopravní podnik uzpůsobit tak dopravní situaci. Osobními automobily není problém se na Letiště Praha Ruzyně dostat do 25 minut. Využitím městské hromadné dopravy okolo 50 minut. K této příležitosti lze také využít speciální soukromé autobusové dopravy až přímo k odbavovací hale. Výhodou je, že ne nemusíte řešit parkování u letiště Praha Ruzyně.

Další webové stránky s relevantní tématikou: NewYorkTravel.cz, HotelyPariz.cz, UbytovaniBrusel.cz, HotelyLondyn.cz, UbytovaniVarsava.cz, a další